Odkazy

V této sekci najdete odkazy na webové stránky, které se věnují přímo problematice nádorů varlat, ale i jiným onkologickým onemocněním. Pokud nenajdete na našem webu informace, které hledáte, zkus stránky níže uvedené. Zároveň máte možnost využít naši bezplatnou a anonymní internetovou poradnu.

Liga proti rakovině Brno

Liga proti rakovině Brno je samostatným právním subjektem, dobrovolným občanským sdružením, jehož cílem je snižování počtu onkologických onemocnění v naší populaci a včasná diagnoza nádorového onemocnění.

www.onko.cz 

Prevence nádorů

Užitečné informace o prevenci většiny zhoubných nádorů

www.prevencenadoru.cz 

Uroweb

Projekt Uroweb.cz je webový portál určený všem, kteří se zabývají nebo zajímají o urologické malignity (zhoubnosti). Jeho cílem je prezentace strategických dat a významu české urologie v léčbě urologických malignit, stejně jako hodnotná a využitelná elektronizace platných diagnostických a léčebných postupů a zavedení funkční regionální prezentace urologických pracovišť.

www.uroweb.cz

Testis

Stránky zaměřené na problematiku, klasifikaci a následnou léčbu nádorů varlat. 

www.testis.cz 

Ordinace.cz

Ordinace.cz je odborný magazín o zdraví, nemocech, těhotenství a souvisejících tématech pro pacienty. Najdete zde encyklopedické informace o nemocech a vyšetřeních a populárně naučné zprávy z oblasti medicíny. Velmi navštěvovaný je domácí lékař, stejně jako možnost vyhledat si lékaře online.

www.ordinace.cz 

Bumbaris Paris

Blog pacienta, který si prošel léčbou rakoviny varlat. Spousta postřehů a zajímavých informací z průběhu léčby a následně po ní.

http://bumbarisparis.blogspot.com/